Buradasınız

Lenovo Phap 2 Pro yu Satışa Sundu

Lenovo Phap 2 Pro satışa çıktı!
Lenovo’nun yeni ilk Google Tango özellikli phablet sınıf cihazı Phab 2 Pro, resmi olarak satışa çıktı. Lenovo Phap 2 Pro özellikleri ve fiyatı haberimizde.

Şu günlerde adından Google ile ortaklaşa ürettiği yarı modüler akıllı telefonu Moto Z ile sıkça söz ettiren Lenovo, bir diğer sıra dışı telefonu olan Lenovo Phap 2 Pro’yu ise bugün itibariyle Hindistan’da satışa sundu.
Lenovo Phap 2Pro, ilk Google Tango özellikli akıllı telefon!

Kuşkusuz Lenovo Phap2 Pro’nun başlıca bahsedilmesi gereken özelliği ilk Google Tango özellikli akıllı telefon olması. Üzerinde gelişmiş derinlik algılama ve boyutlandırma yazılımlarıyla desteklenmiş 4 adet kamera bulunduran Lenovo Phap 2Pro, bu sayede 3 boyutlu uygulamalarda bambaşka bir deneyim sunabiliyor.

Lenovo Phap 2 Pro teknik özellikleri

Emsallerine nazaran gayet iyi bir ekran-kasa oranına sahip olan Lenovo Phap 2 Pro, sınıfının getirdiği büyük ekran ayrıcalığını en iyi şekilde sonuna kadar kullanmış. Lenovo Phap2 Pro’nun ekranı 6,4 inç büyüklüğünde ve QuadHD çözünürlüğünde.

Kalbinde Snapdragon 652 işlemcisini bulunduran Lenovo Phap2 Pro, ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip. Kamera tarafında ise önde 8, arkada ise 16 MP çözünürlüğünde sensörlerin kullanıldığı Lenovo Phap 2Pro, gücünü ise tamı tamına 4050 mAh’lik öp

377 okunma

BUNLARADA BAKMALISINIZ