Buradasınız

Adwcleaner Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

Adwcleaner Nedir Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

Bugün sizlere adwcleaner nedir ne işe yarar nasıl kullanılır sorularının cevabını vereceğiz. Hepimiz internette dolaşırken zaman zaman tarayıcımızın çalışmadığını başka sayfalara yönlendirildiğini ve rahatsız edici reklamların geldiğini görmüşüzdür. Bu tür reklamlar internetten indirdiğiniz programlar, dosyalar, oyunlar vs. Gibi şeylerle birlikte gömülü olarak gelirler ve sisteminizde çalışmaya başlarlar.

Bu tür eklentiler aslında bir virüs değildir. Bu nedenle de bilgisayarınızda bulunan virüs programları indirdiğiniz dosya içinde böyle bir eklenti varsa bunu spam olarak işaretlemezler ve sonuçta siz bu rahatsız edici eklentilerle baş başa kalırsınız.

AdwCleaner Nedir? Nasıl İndirilir ve Nasıl Kurulur ?

AdwCleaner her yönüyle çok basit bir uygulamadır. Buraya tıklayarak karşınıza gelen sayfadan indir butonuna tıklayın. Program otomatik olarak inmeye başlayacak. Programın indirilmesi tamamlandıktan sonra geriye yapılacak hiçbir şey kalmıyor. Çünkü Program kurulmuş olarak iniyor. Bu aslında çok faydalı ve çok küçük bir program bilgisayarınızda kapladığı yer sadece 596 KB. Şimdi bu küçük ama etkili programımızı nasıl kullanacağımızdan bahsedelim.

AdwCleaner Nasıl Kullanılır ?

Programın simgesine tıkladığımızda karşımıza çok basit bir arayüz çıkar. Karşımıza çıkan sayfa büyümez ufaktır ve üzerinde sadece dört adet buton bulunur. Eylemler adı altında gruplandırılmış bu dört butonun işlevlerine gelelim.

Ara Butonu

Bu butona tıkladığınızda program bilgisayarınızı tarayacısına bulaşmış olan yazılımları birkaç saniye içinde arayıp buluyor. Programın arama işlemi bittikten sonra size not defterinde bir rapor sunuyor.

 Sil Butonu

Arama işlemi bittikten sonra bu butona basarak karşınıza gelen yazılımları rahatlıkla bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Programı Kaldır Butonu

Bu butona tıklayarak programı bilgisayarınızdan kaldırmanız mümkün.

Bağış Yapın Butonu

Bu butona tıkladığınız zaman ise PayPal üzerinden bağış yapabilirsiniz.

Program çok basit ve kullanışlı zaten bu yüzden internet kullanıcıları arasında popülerliği her geçen gün artıyor.

409 okunma

BUNLARADA BAKMALISINIZ